• S. Trnkócyová
    ...
  • Item
    ...
S. Trnkócyová
Anjel, ktorý dostal málo času na splnenie všetkých svojich snov.
Slávka Trnkócyová (Trnkócyová) ( 37)
1982/01/19Martin, Slovensko ~ 2019/12/20Veľká Lomnica, Slovensko

Prožil jsem s Cácorenkou 15 let společného života. Prožili jsme dny plné lásky, štěstí, pohody, ale také dny zamračené a ošklivé. Ale dnes jsem za každý společně prožitý den vděčný. Cácorenka statečně téměř 4 roky bojovala se zákeřnou chorobou o které věděli jen její nejbližší. Tak si to přála. I proto byla její smrt pro mnohé takovým šokem. Cácorenka věřila na minulé životy. A já dnes věřím, že až tento můj život se stane životem minulým, opět se setkáme a opět nalezneme cestu k sobě.

Maco

Browse through images added by creator or visitors...

Write a memory
Refresh
Light a candle
Read what others have shared...
4 roky. Diky Cacorenko, ze na mne s Argonem davas pozor. Uz jsme to nekolikrat na cestach potrebovali! Ani si neumis predstavit jak nam chybis!
2023/12/20 Maco
Dnes 3 roky. Jak rychle utika cas a jak pomalu mizi bolest. Ty ale dobre vis, jak na tebe s Argonem casto myslime.
2022/12/20 Maco
Za par hodin to budou 2 roky co jsi nam odesla. Sedime ted s Argonem na plazi u Atlantiku a vzpominame na tebe. Vzdy, kdyz se vratime do VL, Argon probehne cely dum s nadeji, ze jsi se vratila. Smutek z toho, ze te nenasel je na nem videt. A na mne taky. Tak uz s tim neco udelej! Milujeme te a moc nam chybis!
2021/12/19
Miláčik, stále na teba s láskou spomíname a stále nám strašne chýbaš 🖤🥺😔😢🖤🕯🕯
2021/10/31 M&T&E&M
Miláčik, ty najlepšie vieš, ako často na teba myslím, ako často mi tu chýbaš a ako často by som ta potrebovala 😔 Teraz však dufam, ze ak ako si bola kuk Tami, videla si uz aj Emmu. Strasne rychlo rastú. A hlavne mam novinku. Chod kuk aj Kravičku 😉 Dnes sa mu narodil Miško 👶🎉🍼 Ľúbime ťa a chýbaš nám stále ... 🤗💕🥰
2021/10/04
Ahoj, Cácorenko, dnes má Argon 3 roky. Měla by jsi radost, jaký z něho vyrostl nádherný a chytrý pes. Pořád Tě hledá. Chybíš nám!
2021/09/29 Maco
Page 1 of 2 (12 items)FirstPrev12NextLast
Family tree - Ancestors
Family tree - Descendants
This site uses cookies to store settings and improve user experience. We do not share usage data with any third parties. By using the website you agree with the use of cookies. More on Privacy